1. Uz sākumu
  2. Tehniskā palīdzība
  3. Dekoderi
  4. SAMSUNG SMT-S7140
  5. Kā skenēt bezmaksas kanālus PVR dekoderam?
  1. Uz sākumu
  2. Tehniskā palīdzība
  3. Dekoderi
  4. PACE TDS865NV
  5. Kā skenēt bezmaksas kanālus PVR dekoderam?

Kā skenēt bezmaksas kanālus PVR dekoderam?

Nospiediet MENU pogu uz dekodera pults.

Uz ekrāna parādīsies izvēlnes logs, nospiediet vairākas reizes bultiņu pa labi uz dekodera pults, līdz sadaļa Iestatījumi ir pa vidu. Nospiediet OK pogu.

Spiediet uz dekodera tālvadības pults bultiņu uz leju, līdz nonākat sadaļā Sistēmas iestatījumi. Nospiediet OK pogu.

Izmantojot pults ciparu pogas, ievadiet PIN kodu. PIN kods pēc noklusējuma ir 0000. Nospiediet OK pogu uz “Apstiprināt”.

Ar bultiņu uz leju nonāciet sadaļā LNB iestatījumi un spiediet OK pogu.

Sadaļā LNB skaits izvēlieties, cik LNB ir uzstādītas uz Jūsu satelīta antenas. Ja Jums ir tikai 1LNB, tad izvēlieties “2LNB”, lai aktivizētu bezmaksas kanālu skatīšanās iespēju. Ja Jums ir 3LNB, tad izvēlieties “4LNB”. Apakšsadaļās DiSEqC ports A/B/C/D sarindojiet satelītus tādā secībā, kādā Jums tie ir iestatīti DiSEqC savienotājā. Apstipriniet izvēli, nospiežot zilo pogu uz pults.

Pēc iestatījumu apstiprināšanas uz ekrāna parādīsies jauns logs, kurā izvēlieties sadaļu Bezmaksas kanāli. Izvēli apstipriniet, nospiežot uz pults OK pogu.

Logā, kas atvērās, izvēlieties sadaļu Bezmaksas satelīta kanāli. Izvēli apstipriniet, nospiežot uz pults OK pogu.

Nākamajā logā izvēlieties sadaļu Bezmaksas satelīta kanālu meklēšana. Izvēli apstipriniet, nospiežot OK pogu uz pults.

Jaunatvērtajā logā pie sadaļas Satelīts ar pults bultām pa labi vai pa kreisi izvēlieties, kuram no satelītiem vēlaties meklēt bezmaksas kanālus. Ja vēlaties, lai dekoderis veic automātisku izvēlētā satelīta bezmaksas kanālu meklēšanu, nospiediet zaļo pogu uz pults.

Tiklīdz kanālu meklēšana būs galā, visi atrastie TV kanāli automātiski būs jau iezīmēti ar zaļu ķeksīti. Lai saglabātu, nospiediet zilo pogu un kanāli uzreiz tiks saglabāti. Ja skenējat vairākus satelītus, saglabājiet kanālus katram atsevišķi ar zilo pogu. Nospiežot OK pogu, varat noņemt ķeksi kanālam, ko nevēlaties skenēt.

Bezmaksas kanālu aktivizācija

Lai skatītos bezmaksas kanālus, nospiediet uz pults MENU pogu.

Uz ekrāna parādīsies izvēlnes logs.

Ar bultiņu palīdzību izvēlieties sadaļu Bezmaksas kanāli. Apstipriniet izvēli, nospiežot OK pogu. Izvēlieties nepieciešamo kanālu un nospiediet OK pogu, lai to skatītos.

Standarta kanālu sarakstā visi bezmaksas kanāli sāksies ar 1000. pozīciju. Kanālus ir iespējams pievienot favorītkanālu sarakstam.

Ja pamanījāt kļūdu, lūdzu ziņojiet mums, iezīmējot tekstu un spiežot Ctrl+Enter

Atjaunots 2020-10-29

Vai informācija bija noderīga?

Saistītā informācija

Paziņojums par kļūdu

Šis teksts tiks nosūtīts mūsu komandai