Kā veikt rūtera pirmreizējo iestatīšanu?

Šīs darbības jāveic, kad pirmo reizi iesiet rūtera iestatījumos vai arī būs taisīts RESET (rūpnīcas iestatījumu atjaunošana). Lai atvērtu iestatījumus, savienojiet rūteri ar datoru ar kabeli vai arī izmantojot Wi-Fi. Interneta pārlūkā ievadiet, adreses laukā ciparus 192.168.8.1.

Gan “User name”, gan “Password” rakstiet admin un spiediet “Log In”.

Tad parādīsies logs “Update Configuration”. Varat ielikt ķeksīti, lai rūteris atjauno savu programmatūru uz jaunāku, kad tā pieejama.

Ielieciet ķeksīti un nospiediet “Next”.

Nākamajā logā parādīsies Wi-Fi tīkla nosaukuma maiņas iestatījumi. Ja vēlaties to mainīt, ievadiet savu nosaukumu laukā “SSID”. Ieliekot ķeksīti pie “Modify password”, varat mainīt paroli laukā “WLAN key”.

Nospiediet “Next” pogu, arī gadījumā, ja izmaiņas neveicāt.

Nākamajā logā obligāti mainiet rūtera paroli (pēc noklusējuma admin). Sadaļā “Current password” ierakstiet admin. Sadaļās “New password” un “Confirm password” ievadiet savu paroli.

Paroles drošībai ir jābūt vismaz “Middle” jeb dzeltenajā līmenī. Kad visas trīs sadaļas aizpildītas, nospiediet “Finish”.

Parādīsies logs “Please wait a few moments”. Loga aizvēršanās nozīmē, ka pirmā uzstādīšana ir pabeigta. Ja nepieciešams, varat mainīt citus iestatījumus.

Ja pamanījāt kļūdu, lūdzu ziņojiet mums, iezīmējot tekstu un spiežot Ctrl+Enter

Atjaunots 2020-10-29

Vai informācija bija noderīga?

Saistītā informācija

Paziņojums par kļūdu

Šis teksts tiks nosūtīts mūsu komandai